Vücut bakımı

Katanella-Guzellik-Çikolata-vücut-bakımı1.jpg

Çikolata vücut bakımı

Çikolata rüyası eşsiz temizleyici ve arındırıcı etkisi ile mutluluk hormonun salgılanmasına da yardımcı olan keyifli bir bakımdır. Çikolata peelingi vücudu ölü hücrelerden arındırır, maske bronzluğun kalıcılığını arttırır, sağlıklı ve pürüsüz görünmesini sağlar, Tüm vücut çikolata masajı ile bakım tamamlanır.

Lavanta vücut bakımı

Anti-stres, kas gevşetici ve sakinleştirici etkisi vardır. Lavanta ciltteki kızarıklıklara, egzama ve akne bakımına çok etkilidir. Bakımın aşamaları: vücut peeling, lavanta maske, nano lipozom serum, lavanta serum, lavanta masaj yağı.

Nar&kivi Özlü vücut bakımı

Nar & kivi vücut bakımı sivilceleri azaltır ,anti aging ve yoğun nemlendirme sağlar. Ayrıca narın B5 ve C vitaminleri bakımından oldukça zengindir. Bu sayede cildi tahrip eden serbest radikalleri nötralize ederek cildi korur. Kivide aynı zamanda C vitamin bakımından çok zengin ,kivinin içeriğinde bulunan asitler cildimizin ölü tabakasını soyar, cildi yumuşatır, besler ve yenilenmesini sağlar, aynı zamanda antibakteriyel özelliğinden sivilceleri kurutur.

Slimming Bakımı (selülit ve sıkılaştırıcı)

Sıkılaştırıcı ve selülit giderici yoğun bir bakımdır.Kan dolaşımı artırır,selüliti giderir, elastikiyet kaybına ve sarkmalara karşı yapılan bir bakımdır. Bakımın aşamaları: peeling, peel of maske, siyah kil maske, soğuk serum, nano lipozom serum, masaj yağı, nemlendirici.

Yeşilçay Vücut Bakımı

Cildi yatıştırır, rahatlatır. C ve E vitamin bakımından zengin. Bakımın aşamaları: peeling, yeşilçay maske, nano lipozom serum, yeşilçay serum, yeşilçay yağı

Doğal Menthol Bakımı

Yaban mersini ve doğal mentol içeren ferahlatıcı bir bakımdır. Kan dolaşımını hızlandırır, yorgunluk giderir, özellikle yorgun ayaklar için uygun bir bakımdır. Bakımın aşamaları: maske, soğuk serum, nano lipozom serum, nemlenirici, mentol masaj yağı. Ödem,şişlik,ağrılı ayakları rahatlatır ve ödemi atar.
Üzüm Özlü Vücut Bakımı

Güçlü bir antioksidandır. Besleyici ve anti-aging etkisi olan bir bakımdır. Bakımın aşamaları: vücut peeling, çamur maske, nano lipozom serum,nemlendirici.

 

Daha fazla bilgi ve istek için emrinizdeyiz. Bizi aramaya çekinmeyin