Hakkımızda
 

Merhaba!

Biz Catalina ve Petronela'yız.

2013'te  İstanbul'da ilk Güzellik Kavramımızı açmaya  iten estetik dünyası için ortak bir tutkuyla olan iki kız kardeşiz. Yarattığımız marka, bütüncül ve sinerjik vizyonumuzla tutarlı bir şekilde, fikirlerin, niyetlerin ve isimlerimizin yarısının birleşiminden doğar.

KATANELLA profesyonel  kadrosu ve yenilikçi yapısı ile herkezin  ihtiyacı olan tüm güzellik hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir ortamda sunuyor. Şehrin en prestijli semti Nişantaşı, sadece şık restoranları, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazaları ile değil, güzel ve bakımlı kadınları ile de son derece gözde bir yer. Güzellik sırrı olan  Katanella, İstanbul’un birçok semtinden gelen konuklarını kaliteli ve güvenilir bir ortamda ağırlıyor. Katanella Beauty Concept  uzman bilgisi, kaliteli ürünleri ve üstün teknolojisi ile kusursuz bir cilt,  bakımlı tırnaklar, fit ve pürüzsüz vücutlara  kavuşturuyor.

Katanella  markası  2016'da, Roma'da yeni şubesi ile güzellik dünyasında  varlığını iki katına çıkardı. Yeni merkezimizde, cilt bakımları ve tırnak bakımı gibi birçok bakımı ve doğal  Bio Vegan ve Crualty Free sertifikalı  ile mükemmel  kalitede ürünler bulunmaktadır.

Bize güvenen  müşterilerimize teşekkür ediyoruz ve herkezi merkezlerimize davet ediyoruz.

Hakkimizda