Cilt bakım seçenekleri

Katanella-Guzellik-Cilt-bakım-seçenekleri.jpg

Akneli ve yağlı cilt bakımı
Görünümü parlak ve yağlı,gözenekleri açik ve dolu,siyah noktalı ve sivilceli olabilir.Yağlı ve problemli ciltler için düzenleyici bir bakım. Ciltteki komedon, akne ve sivilce gibi kusurları ortadan kaldırmak ve cildin fazla sebum salgısını dengelemek için uygulanır. Sebumu kurutmaya yönelik olan bu bakım cildin yağ fazlasını kurutur , cildi yatıştırır ve dengeler . Bakım sonrası gözenekler derinlemesine temizlenir, cildin mat ve doğal görünümü geri kazandırılır, cilt pürüzsüzleşir.

Yoğun Nem Bakımı
Çevresel faktörler, beslenme gibi birçok neden ciltte nem kaybına sebep olur. Kuru, mat ve kuruluktan kırışıklık görünümüne sebep olur. Cilt için en temel ihtiyaç nem dır. Bu özel bakım ile cildin nemini geri kazanır. Canlı, yumuşak ,ipeksi bir görünüm sağlar.

Hassas cilt bakımı
Hassas ciltler genellikle kuru ve alerjik bir yapısı vardır, cilt sıcak ve soğuğu sevmez. Cilde yanlış yapılan uygulamalarla, cildi daha çok hassaslaştırır. Kolayca nem kaybeder ve sürekli kuruluk hassasiyet yaratarak pullanma, kızarıklık yaratabilir ve istenmeyen bir gerginlik hissine neden olur.Bu bakımda kullanılan ürünler tamamen hassasiyet giderici ve yatıştırıcı etkisi vardır, cilt nemlenir, kızarıklıklar yatıştırılır ve hassasiyeti minimum seviyeye indirerek rahatlatır.

 

Daha fazla bilgi ve istek için emrinizdeyiz. Bizi aramaya çekinmeyin