Bölgesel incelme

Katanella-Guzellik-Bölgesel-zayıflama-.jpg

G5 MASAJI NEDİR?
G5 masajı hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.
G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı hızlandırır,yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve esneklik sağlar.
Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, bacak, kol ve karın bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor. Bölgesel olarak yapıldığında her seans 20-40 dk arası sürer. Masaj sırasında kullanılan yağ yakıci yağlarda etkiyi desteklemektedir. Zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir.
G5 Masajının Faydaları Nelerdir?
-Kan dolaşımını hızlandırır,ağrı giderme,rahatlama ,fazla yağların yakılması ,cilt sıkılaştırma,bölgesel zayıflama,cildin esnekliğini sağlama ,selülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır

PASİF JİMNASTİK diğer bir adi (ELEKTROTERAPİ)
Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere, pasif jimnastik yaptırarak incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik, vücuda yerleştirilen elektrodlarla (petler)  doğru akım kullanılarak uygulanır. Elektroterapi bölgesel zayıflamayı ,selülit, sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve cilt altı dolaşımını artırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar.
Elektriksel uyarılarla yağ metabolizması arttırılıyor, kaslar sıkılaştırılıyor, dokularda birikmiş sıvılar, toksinler ve yağlar uzaklaştırılarak, cildin sıkılığı arttırılıyor.
Elektroterapinin uygulanma alanları nerelerdir?
-Göğüs,yüz ,kalça,göbek ,karın,basen,sırt

Magic Probe
Zayıflamaya yönelik bir mucizeden bahsediliyorsa büyük ihtimalle abartıdır. Vücudun yağ stoku ile mücadele edilmesi gerekirken, su rezervinize saldırı maalesef ki daha basit ve etkileyici. Sarkık cilt, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülitli bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir. Deri üzerine jel sürülerek ses dalgalarının deri altına gönderilmesi sağlanır oraya enerji aktarımı epiderm’den başladığı için hemen altında bulunan asıl ciltte yeni kolajen oluşturarak elastikiyet kazandırır. Ve parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlarının üzerindeki derimizde herhangi deformasyon olmadan tam tersi gergin sıkı bir deri oluşur. Bölge deformasyonuna göre 8 seans kürler oluşmaktadır. İlk seans dan sonra netice fark edilir.Seansı sadece 30 dakika sürer ve herhangi bir ağrı sızı oluşmaz. Dikkat etmemiz gereken seansa girmeden yaklaşık 2 saat önce yemek yemiş olmanız gerekmektedir. Metabolizmamızın hızlı çalışıp yağları çabuk parçalayabilmesi için ve seans sonunda ilk 20 dakika herhangi bir şey yemiyoruz.

Magic Probe Nedir?
Sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma makinesidir.  27–40 Khz lik darbeler 1,7 Mhz operasyon frekansına bindirilerek farklı cilt tipleri için rezonans sorunları ortadan kaldırılmıştır. Bölge deformasyonuna göre 12 seans yeterli olabiliyor.. İlk seans dan sonra netice fark edilir ve 6. seans da olgunluğa erişir. Devamında ise sonucun kalıcı olması garanti edilir.

Tek Seansta Kaç Santimetre İncelebilirim?
100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalarında bel bölgesinde 1,5 cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır. 2 ila 4 cm lik sonuçlar olağandır.

Hangi Bölgelerde Uygulanır?
Uygulama yapılan bölgeler karın, göğüs, sırt, bel, basen, boyun, kol ve bacaklar.

Seans Esnasında Acı Hissedilir Mi?
Uygulama esnasında ve sonrasında herhangi bir olumsuz etki hissedilemez.

Zararı Var Mıdır?
Yüksek frekanslı ses dalgaları ev tipi müzik setinden daha zararlı değildir! Ultrasonik probe’u bir haporlör gibi görürsek, gücü müzik setimizden çok düşük, frekansı ise duyma sınırımızın %80 kadar ötesidir.

Seansa Girmeden ve Seans Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?
Seans öncesi aç olmak süratli netice almayı kolaylaştırır. Sonrasında ise az yağlı besinleri tüketmek “kırılmış” yağ hücrelerinin atımını hızlandırır. Yine, seans öncesi ve sonrası bol su içmek, bu sürece olumlu katkı sağlar.

Sonuç Kalıcı Mıdır?
Lokal yağ (adiposit) hücrelerimiz ergenlikte mevcut miktarına ulaşarak sonraki yaşamımızda sayıca değişmez. Hacimce ise 4000 katına kadar çıkarak dev yumrular oluşturabilirler. Adiposit in barındırdığı yağ, uygulanan iç basınçla hücre çeperini kırar ve “ölmüş” yağ hücreleri venöz dolaşımla üriner sisteme nakledilir, idrarla atılır.

Kilo Da Verecek Miyim?
Atılan yağ erozyonu sonucu kilo verilmesi mutlak ise de seansı uygulanan yerin incelmesini garanti eder.

Kimler Seansa Giremez?
Hamileler, Lohusalar, kardiyovasküler sorunlular, kan koagülasyon disfonksiyon rahatsızlıklarında, diyabet, epilepsi, cerrahi nekahet dönemleri ile regl halleri dışında ve 18 yaşını aşmış herkes yararlanabilir.

 

Daha fazla bilgi ve istek için emrinizdeyiz. Bizi aramaya çekinmeyin