OxyGeneo plus aynı anda 3 farklı uygulamanın yapıldığı son teknoloji bir cilt bakım ürünüdür. Cilde içerden oksijen sağlayarak cildin en üst ölü tabakasının uzaklaştırılmasını, özel içeriklerle cildin beslenmesini ve cilt elastikiyetinin artmasını sağlar.

OxyGeneo nasıl etki eder?
Özel Capsugen kapsülü ve anti-aging maddeler içeren zengin jelin birbirleriyle temas etmesi OxyGeneo etkisi yaratılır. Sayısız minik karbondioksit zengini baloncuk ciltte patlayarak içeriden gelen oksijenlenmeyi tetikler. Sonuç olarak, cilt temel aktif besin maddelerini emerken cilt daha canlı, daha taze görünür, lekeler ve ince kırışıklıklar hafifler. Tedavinin ikinci aşamasında kullanılan radyofrekans ile cilt kontrollü olarak ısıtılarak cilt altı kollajen sentezi de uyarılır.

Bu tedavi için en uygun adaylar kimlerdir?
Uzun vadeli bir anti-aging etki isteyen herkes bu tedavi için uygun bir adaydır. Cildindeki ince kırışıklıklar, pigment lekeleri, genişlemiş gözenekler, donuk ve mat bir görünümden şikayetçi olan, cilt kalitesini artırmak isteyen herkes bu tedaviden faydalanabilir.


OxyGeneo cilt gençleştirici ve yaşlanma karşıtı özellikler sağlar
İnce çizgi ve kırışıklıkların görünümünü pürüzsüzleştirir
Solgun cilt görünümünü yeniden canlandırır
Yüz cildine doğal şekilde oksijen sağlar
Cildi tahriş etmeden düzenli bir şekilde ölü hücrelerden arındırır.
Optimum cilt aydınlatma, besleme ve gençleştirme özellikleri sağlar.