G5 MASAJI NEDİR?
G5 masajı Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.
G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı hızlandırır,yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve esneklik sağlar. Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor. Bölgesel olarak yapıldığında her seans 20 dk sürer. Masaj sırasında kullanılan aroma terapik yağlarda etkiyi desteklemektedir. Zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Varisleri yoğun olan kişilerde uygulanmamaktadır.
G5 Masajının Faydaları Nelerdir?
Kan Dolaşımı hızlandırırAğrı gidermeRahatlamaFazla yağların yakılmasıCilt sıkılaştırmaBölgesel zayıflamaCildin esnekliğini sağlamaSelülit oluşumunu engeller ve selüliti azaltır